החזון שלנו

הצעד הראשון בהקמת המדרשה היה גיבוש הצוות החינוכי האיכותי אשר יהיה אחראי על חינוך התלמידים ויקנה להם את כל אותם ערכים חשובים.

על הצוות נמנים אנשי חינוך וצוותי הוראה מנוסים ומובילים, בעלי ניסיון בתחום החינוך אשר נבחרו בקפדנות. במקביל, דגש מיוחד הושם  על תכניות הלימודים שכולן עד לאחת עברו סינון והתאמה קפדנית לרוח ישראל סבא והיו למראה עיניהם ואישורם של גדולי ישראל.

אנחנו מאמינים כי לכל בחור באשר הוא מגיעה ההזדמנות לממש את כל כחותיו  וכשרונותיו  ולהוציא מן הכח אל הפועל את הפוטנציאל הגלום בו. בעזרת חינוך מושקע ואיכותי יגדל בנכם לבחור איכותי מלא וגדוש בתוי"ש, מלא סיפוק עצמי וחדור מוטיבציה להצלחה בכל שטחי החיים.

תכנון ארוך, יסודי וקפדני הוביל לרעיון אשר נבנה תוך התייעצות מתמידה עם טובי אישי החינוך ובליווי גדולי ישראל, אדמו"רים ורבנים שליט"א.

הלימודים במדרשה הופכים את הלומדים בה לשנים מלאות וגדושות שתהווינה בסיס איתן ויציב לבנין אישיותו וצמיחתו הרוחנית וילוו אותו משך כל ימי חייו.

המיקום וסדר היום

המדרשה ממוקמת בעיר ביתר עילית בקמפוס רחב ידיים הכולל את כל התנאים הנדרשים לבחורים כדי לשקוד על תלמודם ולהתעלות מתוך הרחבת הדעת. בית מדרש וחדרי

המשך לקרוא »

החזון שלנו

הצעד הראשון בהקמת המדרשה היה גיבוש הצוות החינוכי האיכותי אשר יהיה אחראי על חינוך התלמידים ויקנה להם את כל אותם ערכים חשובים. על הצוות נמנים

המשך לקרוא »

הסיפור שלנו

המדרשה החסידית פתחה את שעריה בתמיכת גדולי ישראל שליט"א וזצ"ל באלול תשע"ד לבחורים מבתים חסידיים טובים בגילאי 13-17 אשר זוכים לעלות ולהתעלות בין כתליה בדרכי

המשך לקרוא »
Call Now Button

רוצים לדעת עוד…

השאירו פרטים ונחזור אליכם

עוד דרכים ליצירת קשר