הסיפור שלנו

המדרשה החסידית פתחה את שעריה בתמיכת גדולי ישראל שליט"א וזצ"ל באלול תשע"ד לבחורים מבתים חסידיים טובים בגילאי 13-17 אשר זוכים לעלות ולהתעלות בין כתליה בדרכי התורה והחסידות.

המדרשה מיועדת לבחורים חסידיים בעלי כושר ורצון למידה, השואפים להתקדם ולהתעלות בתורה ויראת שמים וזקוקים לשם כך לתחומי עניין ולימוד נוספים להעשרת סדר היום.

המדרשה הינה בראש ובראשונה "ישיבה" לכל דבר, בה שקועים הבחורים במשך מרבית שעות היום בלימוד ישיבתי מובהק בדגש על הבנה יסודית ומעמיקה של הסוגיות הנלמדות והספק נכבד. 

לצד הסדרים העיקריים מתקיימים מגוון רחב של לימודים ובהם שיעורי הלכה בדגש על הלכה למעשה, לימוד חומש ומפרשיו בעיון, סדרי חסידות ומחשבה בהם משלימים התלמידים את קומתם התורנית בדעת וחכמה טהורה.

 כמו כן  מתקיימים לימודים כלליים, כישורי חיים ותכניות העשרה חינוכיות וחברתיות במגוון תחומים, במטרה לגלות ולפתח כישרונות, ולהעניק כלים והכנה לחיים של תורה ועבודת השם בעולם המעשה.

צוות המדרשה מורכב מר"מים תלמידי חכמים ואנשי חינוך חסידיים, התורמים מניסיונם העשיר במסירות רבה לצמיחתם והתעלותם של התלמידים בתורה ויראת שמים בדרך החסידות.

המדרשה היא בית יוצר מפואר לתורה, יראת שמים ועבודת השם   ונחשבת לבשורה של ממש בעולם החינוך.

בוגרי המדרשה ממשיכים לישיבות גדולות חסידיות ומקימים בתים חסידיים לתפארת. 

המיקום וסדר היום

המדרשה ממוקמת בעיר ביתר עילית בקמפוס רחב ידיים הכולל את כל התנאים הנדרשים לבחורים כדי לשקוד על תלמודם ולהתעלות מתוך הרחבת הדעת. בית מדרש וחדרי

המשך לקרוא »

החזון שלנו

הצעד הראשון בהקמת המדרשה היה גיבוש הצוות החינוכי האיכותי אשר יהיה אחראי על חינוך התלמידים ויקנה להם את כל אותם ערכים חשובים. על הצוות נמנים

המשך לקרוא »

הסיפור שלנו

המדרשה החסידית פתחה את שעריה בתמיכת גדולי ישראל שליט"א וזצ"ל באלול תשע"ד לבחורים מבתים חסידיים טובים בגילאי 13-17 אשר זוכים לעלות ולהתעלות בין כתליה בדרכי

המשך לקרוא »
Call Now Button

רוצים לדעת עוד…

השאירו פרטים ונחזור אליכם

עוד דרכים ליצירת קשר